Menu
Your Cart

Toptan Tişört, Promosyon Tişört, Baskılı Tişört, Ham Bez Çanta, Toptan Kupa, Promosyon Şapka, Toptan Şapka, Oversize Tişört, Özel Güvenlik Elbiseleri, Sweatshirt, Polar Mont

Promosyon Tela Çanta 1

Promosyon Tela Çanta 1
Promosyon Tela Çanta 1
Promosyon Tela Çanta 1
Promosyon Tela Çanta 1
Promosyon Tela Çanta 1
0,00TL
KDV Hariç: 0,00TL

Mevcut Seçenekler:

Satın alabilmek için asgari adet: 1000

TELA ÇANTALAR

Toptan Tela Çanta Fiyat Teklifi için Baskı Görselini Dosya Yükle Kısmından Yükleyip Siparişinizi Net Belirtecek Şekilde Bütün Bilgileri detaylı Bir şekilde Buraya Yazınız. 

Not: Ürün renkleri ışık, baskı ve ekran farklılıklarından dolayı değişiklik gösterebilir. Çekimlerde kullanılan ürünler üretim ve stok durumuna göre farklılık gösterebilir

Ölçü           : Her ebatta üretilebilir
Malzeme    : Non Woven / Tela
Renk          : Her renkte üretilebilir.
Baskı Türü: Flekso / Ofset / Serigrafi

Tela, pantolonun paça kısmı ve gömlek yakasında yer alır. Tela kumaşı ile işlem yapmış olan çantalar ve diğer ürünler belli bir miktarda sertlik kazanmış olur. Bu şekilde istenildiği biçime getirilmiş olur. Tela kumaşa sahip olan pek çok fazla renk bulunur. Bu sebepten dolayı renkli ve farklı çeşitli çantalar üretimine olanak sağlar. Piyasa üzerinde olabilecek pek çok baskılı tela çanta vardır. Hem tela çanta imalatı açısından hem de tela çanta üretimi açısından oldukça fazla olan bir kumaştır.

Tela çanta çeşitlerinin bir diğer özelliği de ütüleme açısından kolaylık sağlaması olarak bilinir ve bu yüzden Telam Çanta İmalatı oldukça fazladır. Çok tercih edilmesinin bir diğer nedeni de plastik poşetlerin yerine baskılı tela çanta kullanılmasıdır. Plastik poşetler çevreye verdiği zarardan dolayı son yıllarda kullanımı azalmıştır ve bununla birlikte Telam Çanta Üretimi artmıştır. Çevre kirliliğinin önüne geçilmesi için tela çantalar bir seçenektir. Tişört Baskı Evi, tela çantalar gibi diğer pek çok çanta çeşidinin de hizmetini veren bir firmadır.

Tela Çanta Özellikleri Nelerdir?

Tela çantalar, kullanım açısından çok kullanışlı ve oldukça kolaydır. Birden çok özelliği vardır ve işlemler kolaylıkla yerine getirir. Bu sebepten dolayı tela çanta üretimi yıldan yıla artış göstermektedir. Bu çanta türünün bilinen diğer özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Tela çantalar çevre dostu oldukları bilinen çanta türü arasında yer alır.
  • İnşaat, tekstil ve sağlık sektörlerinde sık sık kullanılır.
  • Çevre kirliliğine engel olmasının yanı sıra tela çanta fiyatları da uygundur.
  • En önemli özellikleri arasında esnek yapıları bulunmasıdır. Bu sebepten dolayı kırılma, kıvrılma ve bozulma gibi olumsuz durumlar ortaya çıkmaz.

Tela Çanta Kullanım Alanları Nelerdir?

Tela çantalar hem uygunluk, hem kalite hem de tarz açısından oldukça rağbet gören bir türdür. Bu çanta çeşidinin kullanım alanları da çok fazladır. Bu alanlar şu şekilde sıralanabilir:

  • Astarların üretim aşamasında,
  • Elbise yapımında,
  • Ayakkabı yapımında,
  • Alışveriş poşeti amacı ile kullanma,
  • Araç gereçleri taşıma amacı ile kullanma,
  • El çantası amacıyla kullanma olarak sıralanabilir. İstenildiği zaman istenildiği gibi kullanma özelliğine sahip olan çantalardır. Tek kullanım olmamasının yanı sıra uzun süre boyunca kulanım özelliği taşıyan dayanıklı çanta türleridir.

Sipariş ve Fiyat Bilgisi İçin İletişim

WhatsApp/Tel: 0 542 334 16 96 veya

info@tisortbaskievi.com

lemurtekstil@gmail.com

İletişim Kanallarından bize ulaşınız...

İptal & İade Koşulları

Siparişimi Nasıl İptal Edebilirim? 

www.tisortbaskievi.com 'da oluşturmuş olduğunuz siparişin iptali için, aşağıda yer alan adımları izleyebilirsiniz;

1. Sitemize üye girişi yaptıktan sonra " siparişler & iade ve iptal işlemleri " bölümünden sipariş iptalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üyelik siz siparişlerde iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

2. Dilerseniz ana sayfada yer alan " iletişim " bölümünden mesaj göndermek suretiyle de siparişinizi iptal edebilirsiniz. Kişiye özel imal edilmiş yâda Baskı/Nakış yaptırılmış ürünlerde imalat süreci başlamış ise hiçbir şekilde siparişin iptal edilmesi mümkün değildir. Diğer durumlarda mesajınız bize ulaştığında, o gün içerisinde siparişinizin iptali gerçekleştirilecek ve konuyla ilgili size geri dönüş yapılacaktır. Nakit yâda kredi kartı ile ödemiş olduğunuz tutar tatil günleri hariç en  geç  7  gün içerisinde hesabınıza iade edilecektir. 

Satın Aldığım Ürünleri İade Etmek İstiyorum, Ne Yapmalıyım?

Sitemizde satılan tüm ürünler, baskı/nakış ve imalat hatalarına (Baskı/Nakış’ın hatalı basılması, ürünlerin hatalı imal edilmesi vb.) karşı www.tisortbaskievi.com garantisi altındadır. Satın aldığınız ürünler ile ilgili belirtilen durumlar harici bir sorun yaşar ve iade etmek  istediğiniz takdirde, 14 gün içinde iletişim sayfasından, info@tisortbaskievi.com e-posta yâda iletişim sayfamızdaki telefondan bize ulaşabilirsiniz. Bu durumda, sizinle iletişime geçilecektir. Hiçbir ücret ödemeden aynı ürünü yeniden alabilecek veya hesabınıza ürün bedeli iade edilecektir. 

Ürün İade ve Cayma Hakkına İlişkin Prosedürü

Özel Sipariş olan ürünler harici ürünlerde Tüketicinin Korunması hakkındaki Kanunda teslimat tarihinden itibaren 14 gün içinde cayma haklarını kullanarak, "kargo ücreti ödemeden" ürünleri iade etme hakları vardır. Cayma hakkının kullanılması www.tisortbaskievi.com 'a özel bir durum değildir.

tisortbaskievi.com, talebinizi aldıktan sonra en geç 14 (on dört) gün içerisinde, ürünü iade alıp ürün bedelini size hiçbir masraf yükletmeksizin iade etmekle ve iade kargo ücretini ödemekle yükümlüdür. 

Cayma hakkının geçerli olmadığı bazı ürünler aşağıdaki gibidir: 

İsteğiniz ile size özel olarak üretilen veya üzerinden değişiklik ya da ilave yapılarak size özel hale getirilen ürünler.

Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak sürekli değişen ziynet, külçe altın gibi ürünler.

Sağlık ve hijyen açısından iadeye uygun olmayan ürünler; (İç çamaşırı, mayo, kozmetik gibi hijyenik durumu hassas olan ürünleri iade edebilmenin koşulu; ürünün açılmamış ve denenmemiş olmasıdır.)

Tarafınızdan açılmış olan ses veya görüntü kayıtları (DVD, CD ve Kaset vb.). Basılı ürünler (Kitap, dergi vb.). Yazılım programları ve bilgisayar sarf malzemeleri.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi