Menu
Your Cart

Toptan Tişört, Promosyon Tişört, Baskılı Tişört, Ham Bez Çanta, Toptan Kupa, Promosyon Şapka, Toptan Şapka, Oversize Tişört, Özel Güvenlik Elbiseleri, Sweatshirt, Polar Mont

Hakkımızda

Promosyon Tekstil Ürünleri ve Promosyon Ürünler İmalat ve Baskı/Nakış

Firmamız 2015 yılından beri tekstil promosyon giyim konusunda faaliyet göstermektedir. Çoğunlukla Kendi üretimimiz olan ürünlerimizde; T-Shirt, Sweat Shirt, Polo Yaka Tişört, Polar Mont, Hoodie olmak üzere tüm erkek, kadın ve çocuk üst giyim çeşitleri imalat ve Baskı/Nakışlı ürünlerin imalatını yapmaktadır. Promosyon ürünlerimiz; isteğinize bağlı olarak, firmanızın logoları ve basılmasını yada nakış yapılmasını istediğiniz görselleri tekstil ürünlerine baskılı veya nakış işlemeli olarak temiz, seri ve adet sınırı olmaksızın üretilip Baskı/Nakış işlemlerini yaparak zamanında teslim ediyoruz. 

Tekstil ağırlıklı imalatçı olarak faaliyet göstermekte olan bir firma olarak son yıllarda Matbaa ürünleri ve promosyon ürünlerinin dede imalat ve baskı yapmaktayız. 

Amacımız 

Tanıtımda başarıya giden yol sizi en iyi şekilde temsil edecek yardımcılarınızı seçmekten geçiyor. Sizlere Fuar ve perakende satışlarınızda hizmet tamamlayıcı ürünleri sunarken ürün ve ya firmanızın en ekonomik şekilde reklamını yapmaktayız.  

Neden Biz...

Neden Bizi Seçiyorlar?

  • Alanında uzman kadro,
  • Zamanında teslimat,
  • Müşteri odaklı hizmet anlayışı,
  • Uygun fiyatlar

tisortbaskievi.com Olarak; Promosyon Tişört, Polo Yaka Tişört, Sweat Tişört, Polar Mont, Ham Bez Çanta vb. ürünlerin İmalatını ve Baskı/Nakış, Şapka Baskı ve Promosyon Kupa Ürünlerin Baskı ve İmalatını Yapmaktayız.