Menu
Your Cart

Toptan Tişört, Promosyon Tişört, Baskılı Tişört, Ham Bez Çanta, Toptan Kupa, Promosyon Şapka, Toptan Şapka, Oversize Tişört, Özel Güvenlik Elbiseleri, Sweatshirt, Polar Mont

Promosyon Baskısız Kupa

Toptan Promosyon Kupa Bardak

NOT: Toptan Kupa Bardakları baskısız olarak da satın alabilirsiniz. Dilerseniz KENDİN TASARLA EDİTÖRÜNÜ kullanarak istediğiniz baskının ürünün neresinde olacağını logo/tasarımınızı yükleyip ürün üzerinde görüp baskının üründe nasıl görüneceğini belirterek Baskılı Kupa Bardak siparişi de verebilirsiniz. Web sitemiz üzerinden Baskılı ve Baskısız olarak da sipariş verebilirsiniz.

Süblimasyon baskı uyumlu bardaklar son yıllarda popülerliği ile ön sıralara çıkmayı başaran bir promosyon üründür. Geniş kullanım alanının olmasından dolayı promosyon baskılı kupalar ön plana çıkmıştır. Kupa bardakların kullanım alanlarını belirtmek gerekirse firmaların promosyon amaçlı kendi personellerine ve müşterilerine tanıtım amaçlı dağıtmak için tercih etmeleri, ayrıca kişiye özel kullanım amaçlı; sevgililer günü, anneler günü, babalar günü ve doğum günlerinde sevdiklerinizin resimlerini veya onların seveceklerini düşündüğünüz baskıları veya yazıları uygulama yapabileceğimiz bir hediyelik üründür. Tasarımların hazırlanışı ve baskı süreçleri ile ilgili ihtiyaç duymuş olduğunuz desteği satış ve teknik destek ekibimizden alabilirsiniz.

Toptan Baskısız Kupa Bardak Çeşitleri Nelerdir?

Ürünlerimiz beyaz, siyah ve renkli olmak üzere üç modeldir. Siyah kupalarımızın içerisine sıcak su koyulduğunda baskıyı öne çıkartmasıyla bilinir Kullanıcı dilinde (Sihirli Kupa) olarak adlandırılır.

tisortbaskievi.com farklı renk, boy ve tasarımda kupaları satışa sunmaktadır. Firma ve kurumların reklam ve tanıtım amaçlı yaptırdıkları promosyon kupa bardakları toptan olarak baskısızda satın alabilirsiniz.

Toptan Baskısız Kupa Bardak Fiyatları Nelerdir?

tisortbaskievi.com, online Toptan Promosyon Kupa, siparişi verebileceğiniz alışveriş sitesidir. Toptan baskılı olarak sunulan kupalar ürünlerden yalnızca birisidir. Toptan Promosyon Tekstil Ürünlerinin baskı ve imalatının farklı fiyatlarının olduğu gibi kupalar da ayrı bir tasarıma ve fiyata sahiptir. Dolayısıyla tercih edilecek olan kupanın biçimi kadar fiyatı da kullanıcıları ilgilendirmektedir. Bütçeye uygun olan kupalar tisortbaskievi.com kalitesi ile kullanıcıya sunulmaktadır.

Arama kriterlerine uyan ürün bulunamadı.