Menu
Your Cart

Toptan Tişört, Promosyon Tişört, Baskılı Tişört, Ham Bez Çanta, Toptan Kupa, Promosyon Şapka, Toptan Şapka, Oversize Tişört, Özel Güvenlik Elbiseleri, Sweatshirt, Polar Mont

Reflektörlü Mühendis Yelek Sarı

Reflektörlü Mühendis Yelek Sarı
Reflektörlü Mühendis Yelek Sarı
Yeni
Reflektörlü Mühendis Yelek Sarı
Reflektörlü Mühendis Yelek Sarı
Reflektörlü Mühendis Yelek Sarı
115,50TL
KDV Hariç: 105,00TL

Mevcut Seçenekler:

Satın alabilmek için asgari adet: 10

Reflektörlü Mühendis İkaz Yelekleri

Görmüş Olduğunuz Ürün Fiyatları Baskısız Fiyatlardır. Baskılı Ürün Fiyatı için Kendin Tasarla Editöründen Baskı görsellerini yükledikten sonra sayıları ve baskının tek yön çift yön olduğunu belirttikten sonra görebilirsiniz. KENDİN TASARLA EDİTÖRÜNÜ kullanarak istediğiniz baskının ürünün neresinde olacağını logo/tasarımınızı yükleyip ürün üzerinde görüp baskının üründe nasıl görüneceğini belirterek sipariş verebilirsiniz. Web sitemiz üzerinden Baskılı ve Baskısız olarak da sipariş verebilirsiniz.

Not:

 • Baskısız Reflektörlü Mühendis Yeleği Toptan Alımlarda Metni Silip Beden Sayılarını Metin Alanı Kısmına Yazınız (Örnek: S-5, M-5, L-5...)
 • Kendin Tasarla Editörünü kullanarak sipariş veriyorsanız beden seçimlerini de Editör üzerinden yapınız. 
 • Ürün Renkleri ışık, baskı ve ekran farklılıklarından dolayı değişiklik gösterebilir.
 • Çekimlerde kullanılan ürünler üretim ve stok durumuna göre farklılık gösterebilir. 
 • Web sitemizde bulunmayan renk ve stok bilgisi için lütfen iletişime geçiniz.

Reflektörlü Mühendis İkaz Yelekleri Özellikleri

 • Fermuarlı ön kapama
 • Kimlik, telsiz (cep telefonu) ve kalemlik cebi (Kalemlik cebi altında D toka)
 • Fermuarlı Yanlarda ve üste kapaklı cepler
 • Yansıtıcı üzerinde 5 cm Yatay ve dikey Reflektif bantlar
 • 100 gr Raşel Neon Kumaş
 • Hava alabilen kumaş
 • Yerli imalat

   İş güvenliğini sağlamak, iş yaşamını kolaylaştırmak için üretilen Reflektörlü Mühendis Yelekleri; trafik, yol çalışması, inşaat, fabrika, tersane, havaalanı, liman, spor salonları, stadyumlar ve otoparklar gibi alanlarda çalışan personelin görünürlük ve fark edilmesini sağlayarak olası iş kazalarını önlemek amacıyla kullanılmaktadır.

   Yönetici Reflektörlü Mühendis yeleklerimiz; rahat kesimi, fermuarlı yapısı, yan ve göğüs cepleri, kalemliği ve isimliği sayesinde özellikle yönetici, idareci, mühendis, trafik polisi gibi yanında not defteri, kalem gibi malzemeleri taşıma ihtiyacı duyanlar için işlevsel bir kullanım imkânı sunmaktadır. Ayrıca Reflektörlü Mühendis yeleklerimiz üzerindeki yansıtıcı bantlar ile gece ve kötü hava şartlarında görünürlüğü arttırmaktadır.

   İş güvenliği açısından oldukça faydalı olan Reflektörlü Mühendis Yeleklerinin Toptan Baskı ve Satışını yapmaktayız. Direkt üreticiden malzeme almanın fiyat ve kalite avantajını yaşamak için siz de hemen sipariş verebilirsiniz. Aynı zamanda kendin tasarla editörünü kullanarak logo/görsellerinizi sisteme yükleyip ürünler üzerinde baskının nasıl duracağını görerek baskılı Reflektörlü Mühendis Yeleklerinden sipariş verebilirsiniz.

   Not: Yüksek adetli Baskılı Yada Baskısız Reflektörlü Mühendis Yelekleri farklı renk Seçenekleri ve stok bilgisi için bizimle iletişime geçiniz.

   İptal & İade Koşulları

   Siparişimi Nasıl İptal Edebilirim? 

   www.tisortbaskievi.com 'da oluşturmuş olduğunuz siparişin iptali için, aşağıda yer alan adımları izleyebilirsiniz;

   1. Sitemize üye girişi yaptıktan sonra " siparişler & iade ve iptal işlemleri " bölümünden sipariş iptalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üyelik siz siparişlerde iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

   2. Dilerseniz ana sayfada yer alan " iletişim " bölümünden mesaj göndermek suretiyle de siparişinizi iptal edebilirsiniz. Kişiye özel imal edilmiş yâda Baskı/Nakış yaptırılmış ürünlerde imalat süreci başlamış ise hiçbir şekilde siparişin iptal edilmesi mümkün değildir. Diğer durumlarda mesajınız bize ulaştığında, o gün içerisinde siparişinizin iptali gerçekleştirilecek ve konuyla ilgili size geri dönüş yapılacaktır. Nakit yâda kredi kartı ile ödemiş olduğunuz tutar tatil günleri hariç en  geç  7  gün içerisinde hesabınıza iade edilecektir. 

   Satın Aldığım Ürünleri İade Etmek İstiyorum, Ne Yapmalıyım?

   Sitemizde satılan tüm ürünler, baskı/nakış ve imalat hatalarına (Baskı/Nakış’ın hatalı basılması, ürünlerin hatalı imal edilmesi vb.) karşı www.tisortbaskievi.com garantisi altındadır. Satın aldığınız ürünler ile ilgili belirtilen durumlar harici bir sorun yaşar ve iade etmek  istediğiniz takdirde, 14 gün içinde iletişim sayfasından, info@tisortbaskievi.com e-posta yâda iletişim sayfamızdaki telefondan bize ulaşabilirsiniz. Bu durumda, sizinle iletişime geçilecektir. Hiçbir ücret ödemeden aynı ürünü yeniden alabilecek veya hesabınıza ürün bedeli iade edilecektir. 

   Ürün İade ve Cayma Hakkına İlişkin Prosedürü

   Özel Sipariş olan ürünler harici ürünlerde Tüketicinin Korunması hakkındaki Kanunda teslimat tarihinden itibaren 14 gün içinde cayma haklarını kullanarak, "kargo ücreti ödemeden" ürünleri iade etme hakları vardır. Cayma hakkının kullanılması www.tisortbaskievi.com 'a özel bir durum değildir.

   tisortbaskievi.com, talebinizi aldıktan sonra en geç 14 (on dört) gün içerisinde, ürünü iade alıp ürün bedelini size hiçbir masraf yükletmeksizin iade etmekle ve iade kargo ücretini ödemekle yükümlüdür. 

   Cayma hakkının geçerli olmadığı bazı ürünler aşağıdaki gibidir: 

   İsteğiniz ile size özel olarak üretilen veya üzerinden değişiklik ya da ilave yapılarak size özel hale getirilen ürünler.

   Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak sürekli değişen ziynet, külçe altın gibi ürünler.

   Sağlık ve hijyen açısından iadeye uygun olmayan ürünler; (İç çamaşırı, mayo, kozmetik gibi hijyenik durumu hassas olan ürünleri iade edebilmenin koşulu; ürünün açılmamış ve denenmemiş olmasıdır.)

   Tarafınızdan açılmış olan ses veya görüntü kayıtları (DVD, CD ve Kaset vb.). Basılı ürünler (Kitap, dergi vb.). Yazılım programları ve bilgisayar sarf malzemeleri.

   Yorum Yap

   Not: HTML'e dönüştürülmez!
   Kötü İyi