Menu
Your Cart

Toptan Tişört, Promosyon Tişört, Baskılı Tişört, Ham Bez Çanta, Toptan Kupa, Promosyon Şapka, Toptan Şapka, Oversize Tişört, Özel Güvenlik Elbiseleri, Sweatshirt, Polar Mont

Reflektorlu Haritaci Yelegi Sari

Reflektorlu Haritaci Yelegi Sari
Reflektorlu Haritaci Yelegi Sari
Reflektorlu Haritaci Yelegi Sari
Yeni
Reflektorlu Haritaci Yelegi Sari
Reflektorlu Haritaci Yelegi Sari
Reflektorlu Haritaci Yelegi Sari
Reflektorlu Haritaci Yelegi Sari
163,90TL
KDV Hariç: 149,00TL

Mevcut Seçenekler:

Satın alabilmek için asgari adet: 10

Reflektörlü Haritacı Yelekleri

Görmüş Olduğunuz Ürün Fiyatları Baskısız Fiyatlardır. Baskılı Ürün Fiyatı için Kendin Tasarla Editöründen Baskı görsellerini yükledikten sonra sayıları ve baskının tek yön çift yön olduğunu belirttikten sonra görebilirsiniz. KENDİN TASARLA EDİTÖRÜNÜ kullanarak istediğiniz baskının ürünün neresinde olacağını logo/tasarımınızı yükleyip ürün üzerinde görüp baskının üründe nasıl görüneceğini belirterek sipariş verebilirsiniz. Web sitemiz üzerinden Baskılı ve Baskısız olarak da sipariş verebilirsiniz.

Not:

 • Baskısız Reflektörlü Haritacı Yeleği Toptan Alımlarda Metni Silip Beden Sayılarını Metin Alanı Kısmına Yazınız (Örnek: S-5, M-5, L-5...)
 • Kendin Tasarla Editörünü kullanarak sipariş veriyorsanız beden seçimlerini de Editör üzerinden yapınız. 
 • Ürün Renkleri ışık, baskı ve ekran farklılıklarından dolayı değişiklik gösterebilir.
 • Çekimlerde kullanılan ürünler üretim ve stok durumuna göre farklılık gösterebilir. 
 • Web sitemizde bulunmayan renk ve stok bilgilsi için lütfen iletişime geçiniz.

Reflektörlü Haritacı Yelek Özellikleri

 • Reflektörlü Haritacı Yelekleri 100 gr %100 Raşel Kumaştan üretilmiştir  
 • Reflektörlü Haritacı Yelekleri 5 cm Çift Sıra Reflektörlüdür
 • File Astarlı ve Sırtta Gizli Proje Ceplidir.
 • Fermuarlı, Cepli, Cepler Kapaklıdır.
 • Kanserojen Madde İçermez
 • Kimlik Cebi ve Telsiz Halkası vardır.  
 • Baskı Ölçüsü Ön Gögüs Kısmı Logo Baskı İçin 10x10 cm, Sırt Baskı için (27x12 cm) dir. 
 • % 100 Yerli imalattır.

   Reflektörlü Haritacı Yelekleri satın alındığında hem alıcı hem de tedarikçi firma için maliyet olarak avantaj sağlamaktadır. İş sağlığı ve güvenliği ürünlerinden olan Reflektörlü Haritacı Yelekleri güvenli çalışma ortamı ve rahatını sağlayan ürünlerdendir.

   İş hayatında güvenliği sağlamak ve iş performansı artırmak için iş sağlığı ve güvenliği ürünleri önem oluşturmaktadır. Firmalar çalışanlarının güvenliğini sağlaması ve işçilerin rahat bir iş ortamı sunması gerekmektedir. Reflektörlü Haritacı Yelekleri çok fonksiyonlu cepleri sayesinde ihtiyacınız olan ekipman ve proje dökümanlarını rahatlıkla muhafaza etmenize olanak sağlar. Reflektörlü Haritacı Yelekleri çalışanların güvenliğini sağlayacak şekilde geliştirilmiş ürünlerdir. Yüksek yansıtıcılı reflektör şeritler ve karanlıkta parlayan neon renk kumaşa sahip bu yelekler bütün çalışma ortamlarına uygun ürünlerdir.

   İş kazaları birçok iş alanlarında tehdit unsuru olabilecek etkenler meydana gelebilir. Gece görüş açısı az olan yerlerde çalışan işçiler araçlar tarafından fark edilmesi zorlaşmaktadır. İş güvenliğinin önemli güvenlik ürünlerinden biri olan ikaz yelekleri, yüksek derecede görünürlük sağlayarak kazaların oluşmasını önlemektedir. Reflektörlü Haritacı Yelekleri sayesinde mühendisler, şantiye şefleri ve işçiler fark edilmelerini sağlayarak oluşabilecek tehlikelere karşı çalışanları korunmaktadır.

    Not: Yüksek adetli Reflektörlü Haritacı Yelekleri farklı renk Seçenekleri ve stok bilgisi için bizimle iletişime geçiniz.

    İptal & İade Koşulları

    Siparişimi Nasıl İptal Edebilirim? 

    www.tisortbaskievi.com 'da oluşturmuş olduğunuz siparişin iptali için, aşağıda yer alan adımları izleyebilirsiniz;

    1. Sitemize üye girişi yaptıktan sonra " siparişler & iade ve iptal işlemleri " bölümünden sipariş iptalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üyelik siz siparişlerde iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

    2. Dilerseniz ana sayfada yer alan " iletişim " bölümünden mesaj göndermek suretiyle de siparişinizi iptal edebilirsiniz. Kişiye özel imal edilmiş yâda Baskı/Nakış yaptırılmış ürünlerde imalat süreci başlamış ise hiçbir şekilde siparişin iptal edilmesi mümkün değildir. Diğer durumlarda mesajınız bize ulaştığında, o gün içerisinde siparişinizin iptali gerçekleştirilecek ve konuyla ilgili size geri dönüş yapılacaktır. Nakit yâda kredi kartı ile ödemiş olduğunuz tutar tatil günleri hariç en  geç  7  gün içerisinde hesabınıza iade edilecektir. 

    Satın Aldığım Ürünleri İade Etmek İstiyorum, Ne Yapmalıyım?

    Sitemizde satılan tüm ürünler, baskı/nakış ve imalat hatalarına (Baskı/Nakış’ın hatalı basılması, ürünlerin hatalı imal edilmesi vb.) karşı www.tisortbaskievi.com garantisi altındadır. Satın aldığınız ürünler ile ilgili belirtilen durumlar harici bir sorun yaşar ve iade etmek  istediğiniz takdirde, 14 gün içinde iletişim sayfasından, info@tisortbaskievi.com e-posta yâda iletişim sayfamızdaki telefondan bize ulaşabilirsiniz. Bu durumda, sizinle iletişime geçilecektir. Hiçbir ücret ödemeden aynı ürünü yeniden alabilecek veya hesabınıza ürün bedeli iade edilecektir. 

    Ürün İade ve Cayma Hakkına İlişkin Prosedürü

    Özel Sipariş olan ürünler harici ürünlerde Tüketicinin Korunması hakkındaki Kanunda teslimat tarihinden itibaren 14 gün içinde cayma haklarını kullanarak, "kargo ücreti ödemeden" ürünleri iade etme hakları vardır. Cayma hakkının kullanılması www.tisortbaskievi.com 'a özel bir durum değildir.

    tisortbaskievi.com, talebinizi aldıktan sonra en geç 14 (on dört) gün içerisinde, ürünü iade alıp ürün bedelini size hiçbir masraf yükletmeksizin iade etmekle ve iade kargo ücretini ödemekle yükümlüdür. 

    Cayma hakkının geçerli olmadığı bazı ürünler aşağıdaki gibidir: 

    İsteğiniz ile size özel olarak üretilen veya üzerinden değişiklik ya da ilave yapılarak size özel hale getirilen ürünler.

    Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak sürekli değişen ziynet, külçe altın gibi ürünler.

    Sağlık ve hijyen açısından iadeye uygun olmayan ürünler; (İç çamaşırı, mayo, kozmetik gibi hijyenik durumu hassas olan ürünleri iade edebilmenin koşulu; ürünün açılmamış ve denenmemiş olmasıdır.)

    Tarafınızdan açılmış olan ses veya görüntü kayıtları (DVD, CD ve Kaset vb.). Basılı ürünler (Kitap, dergi vb.). Yazılım programları ve bilgisayar sarf malzemeleri.

    Yorum Yap

    Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü İyi