Menu
Your Cart

Toptan Tişört, Promosyon Tişört, Baskılı Tişört, Ham Bez Çanta, Toptan Kupa, Promosyon Şapka, Toptan Şapka, Oversize Tişört, Özel Güvenlik Elbiseleri, Sweatshirt, Polar Mont

Promosyon Baskılı Kupa Bardak 2

Promosyon Baskılı Kupa Bardak 2
Promosyon Baskılı Kupa Bardak 2
Promosyon Baskılı Kupa Bardak 2
Promosyon Baskılı Kupa Bardak 2
Promosyon Baskılı Kupa Bardak 2
Promosyon Baskılı Kupa Bardak 2
Promosyon Baskılı Kupa Bardak 2
Promosyon Baskılı Kupa Bardak 2
Promosyon Baskılı Kupa Bardak 2
Promosyon Baskılı Kupa Bardak 2
Promosyon Baskılı Kupa Bardak 2
Promosyon Baskılı Kupa Bardak 2
Promosyon Baskılı Kupa Bardak 2
102,00TL
KDV Hariç: 85,00TL
50 adet ve üzeri 0,00TL
100 adet ve üzeri 0,00TL
250 adet ve üzeri 0,00TL
500 adet ve üzeri 0,00TL
Satın alabilmek için asgari adet: 10

Promosyon Baskılı Kupa Bardak (Toptan)

Not: Görmüş Olduğunuz Toptan Kupa Bardak Fiyatları Baskısız Fiyatlardır. Baskılı Ürün Fiyatı için Kendin Tasarla Editöründen Baskı görsellerini yükledikten sonra sayıları ve baskının tek yön çift yön olduğunu belirttikten sonra görebilirsiniz. KENDİN TASARLA EDİTÖRÜNÜ kullanarak istediğiniz baskının ürünün neresinde olacağını logo/tasarımınızı yükleyip ürün üzerinde görüp baskının üründe nasıl görüneceğini belirterek sipariş verebilirsiniz. Web sitemiz üzerinden Baskılı ve Baskısız olarak da sipariş verebilirsiniz.

  • Porselen kupa bardaklarını toptan olarak minimum 25 adet olacak şekilde istediğiniz sayıda İmalatı/Baskısını yapıyoruz.
  • Promosyon Porselen kupa bardaklarda sınırsız renk seçenekleri ile baskısını yapıyoruz.
  • Logo, mesaj ve sloganlarınızı kupa bardakların üzerine baskısını yapıyoruz.
  • En kaliteli Kupa bardak çeşitleri tisortbaskievi.com 'da

Promosyon Logo Baskılı Toptan Kupa bardak 

Promosyon sektöründe şirketlerin ve kurumsal firmaların en çok tercih ettiği porselen kupa bardakların üzerine şirket logolarınızı, çalışan veya hediye verilen kişinin adını basarak kalıcı bir hediye ve iyi bir promosyon reklam tanıtım malzemesi olarak Promosyon Porselen Kupaların Baskı ve imalatını yapmaktayız.

Baskılı Kupa Bardak Model seçimi

Baskı yapılabilir kupa bardakların oval veya düz porselen beyaz bardakları, Çay fincanları, Türk kahvesi fincanları yâda oval siyah kupa bardaklar üzerine yapılan modelleri seçme imkânı vardır. Baskı yapılacak seramik ürünleri yâda bardakların modelini belirledikten sonra;

Baskılı Kupa Bardak Tasarım Çalışması ve Baskı Süreci

Baskılı kupa veya fincanların üzerine adet, renk ve model belirledikten sonra tasarım örnekleri logo yerleştirmesi veya isimli olacak ise isimlerin yerleşme şekilleri belirlenecektir 

Logo tarafımıza PDF, Vektörel, yâda baskı yapılacak formatta çalışma olarak gönderildikten sonra baskı sürecine geçilecektir. Ayrıca her ürüne ayrı ayrı isimde yazılacak ise iletişim kısmından sipariş numaranız ile birlikte isim listeleri Word yâda Exel dosyası olarak  hazırlanarak tarafımıza ulaştırılması gerekmektedir.

Taslak onaylanmasından sonra asıl örnek ortaya çıkar ve deneme baskısının fotoğrafları ve videosundan müşteriye onaylatıldıktan sonrada üretim aşamasına geçerek ortalama 3 - 8 gün sürecek üretim aşaması başlamış olur.

En iyi ve kalıcı reklam tanıtım malzemesi olan seramik veya porselen kupalar sizleri için iyi ambalajlanmış ve paketlenmiş olarak sizlere ulaştırılmaktadır.

İptal & İade Koşulları

Siparişimi Nasıl İptal Edebilirim? 

www.tisortbaskievi.com 'da oluşturmuş olduğunuz siparişin iptali için, aşağıda yer alan adımları izleyebilirsiniz;

1. Sitemize üye girişi yaptıktan sonra " siparişler & iade ve iptal işlemleri " bölümünden sipariş iptalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üyelik siz siparişlerde iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

2. Dilerseniz ana sayfada yer alan " iletişim " bölümünden mesaj göndermek suretiyle de siparişinizi iptal edebilirsiniz. Kişiye özel imal edilmiş yâda Baskı/Nakış yaptırılmış ürünlerde imalat süreci başlamış ise hiçbir şekilde siparişin iptal edilmesi mümkün değildir. Diğer durumlarda mesajınız bize ulaştığında, o gün içerisinde siparişinizin iptali gerçekleştirilecek ve konuyla ilgili size geri dönüş yapılacaktır. Nakit yâda kredi kartı ile ödemiş olduğunuz tutar tatil günleri hariç en  geç  7  gün içerisinde hesabınıza iade edilecektir. 

Satın Aldığım Ürünleri İade Etmek İstiyorum, Ne Yapmalıyım?

Sitemizde satılan tüm ürünler, baskı/nakış ve imalat hatalarına (Baskı/Nakış’ın hatalı basılması, ürünlerin hatalı imal edilmesi vb.) karşı www.tisortbaskievi.com garantisi altındadır. Satın aldığınız ürünler ile ilgili belirtilen durumlar harici bir sorun yaşar ve iade etmek  istediğiniz takdirde, 14 gün içinde iletişim sayfasından, info@tisortbaskievi.com e-posta yâda iletişim sayfamızdaki telefondan bize ulaşabilirsiniz. Bu durumda, sizinle iletişime geçilecektir. Hiçbir ücret ödemeden aynı ürünü yeniden alabilecek veya hesabınıza ürün bedeli iade edilecektir. 

Ürün İade ve Cayma Hakkına İlişkin Prosedürü

Özel Sipariş olan ürünler harici ürünlerde Tüketicinin Korunması hakkındaki Kanunda teslimat tarihinden itibaren 14 gün içinde cayma haklarını kullanarak, "kargo ücreti ödemeden" ürünleri iade etme hakları vardır. Cayma hakkının kullanılması www.tisortbaskievi.com 'a özel bir durum değildir.

tisortbaskievi.com, talebinizi aldıktan sonra en geç 14 (on dört) gün içerisinde, ürünü iade alıp ürün bedelini size hiçbir masraf yükletmeksizin iade etmekle ve iade kargo ücretini ödemekle yükümlüdür. 

Cayma hakkının geçerli olmadığı bazı ürünler aşağıdaki gibidir: 

İsteğiniz ile size özel olarak üretilen veya üzerinden değişiklik ya da ilave yapılarak size özel hale getirilen ürünler.

Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak sürekli değişen ziynet, külçe altın gibi ürünler.

Sağlık ve hijyen açısından iadeye uygun olmayan ürünler; (İç çamaşırı, mayo, kozmetik gibi hijyenik durumu hassas olan ürünleri iade edebilmenin koşulu; ürünün açılmamış ve denenmemiş olmasıdır.)

Tarafınızdan açılmış olan ses veya görüntü kayıtları (DVD, CD ve Kaset vb.). Basılı ürünler (Kitap, dergi vb.). Yazılım programları ve bilgisayar sarf malzemeleri.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi