Polo Yaka Tişört, Promosyon Polo Yaka Tişört, Toptan Polo Yaka Tişört, İmalat ve Baskı

Promosyon Polo Yaka Tişört yerli bir üretim ürünü olan oldukça farklı renkleri içerisinde barındıran şık, kaliteli ürünlerdir. Baskı çeşidi olarak baskı yapılacak görsele göre serigrafi baskı, transfer baskı ve dijital baskı çeşitleri uygulanmaktadır. Polo Yaka Tişörtler daha çok kurum ya da firmalar tarafından tercih edilir. Promosyon Polo Yaka Tişörtlerin öneminin ortaya çıkması ile birlikte günümüzde alışveriş merkezlerinde, eşya fuarlarında, düğün salonlarında ve daha birçok işletmenin çalışanları için kullandığı V tişörtler haline gelmiştir.

Çünkü promosyon Polo Yaka Tişört sayesinde aynı ekipte çalışan kişiler ekip ruhunu yakalamış ve aynı zaman da bunu tişörtleri ile desteklemiş olurlar. Polo Yaka Tişört talep edilirken hazır Polo Yaka Tişört, metin ya da görselli aynı zaman da marka, Logo gibi baskıların bulunduğu Polo Yaka Tişört istenebilir.

V Yaka Tişörtler farklı renk, farklı beden ve farklı model üzerinden oluşturulur. Burada promosyon Polo Yaka Tişört isteyen kişilerin belirttikleri bilgiler önemlidir. Genellikle promosyon Polo Yaka Tişörtler reklam amaçlı büyük organizasyonlarda, açılışlarda davetlerde ve iş elbisesi olarak kullanılır.

Promosyon Polo Yaka Tişört Fiyatları

Promosyon Polo Yaka Tişört talep üzerine özel logolu, görselli, markla amblemli düzenlenir. Fiyat bu özel düzenlemelere, Polo Yaka Tişört sayısına göre, Polo Yaka Tişört modeli ya da baskı ebadı ile baskı tekniğine göre değişir. Toptan ya da belirli sayıda istenebilen Polo Yaka Tişörtler farklı renk ya da sayı durumuna göre farklı fiyat aralıkları oluşur.

Polo Yaka Tişört ürünleri oluşturulurken ortaya koyulan emek, çalışacak ekip ve ürünün kalitesi fiyat konusunda en önemli unsurdur. Yine Polo Yaka Tişört fiyatını etkileyen diğer bir etmen ise çalışılan firmadır. Promosyon Polo Yaka Tişört fiyatları hakkında çalışılacak olan firma ile iletişime geçtiğiniz de daha net bir bilgi almanız mümkün olacaktır. Polo Yaka Tişört için fiyat belirlenirken standart kaliteye, orijinalliğe ve kumaş özelliğine dikkat edilir. Genel itibari ile acil durumlar için hazır tişörtler kullanılırsa bu durumda fiyatta değişiklik gösterecektir.

Promosyon Tişört İmalat ve Baskı

Promosyon Tişört baskı işlemleri farklı tişört modelleri üzerinde gerçekleşir. Sıfır Yaka, Polo Yaka, Geniş Yaka, V yaka gibi tişört modelleri en çok tercih edilen modellerdir. Bunun yanında promosyon tişört baskısının yapılması için tişört modeli belirlendikten sonra istenilen reklam, logo, marka ya da çalışan ismi gibi ayrıntıların tişört üzerine yerleştirilmesi yapılır.

Bu konuda tişörtü talep eden kişinin baskının ne kadar büyüklükte olacağı, baskı yazısının nerede olacağı, kaç kelimeden oluşacağı, hangi renkleri içereceği gibi görüşleri önemlidir. Özellikle tişört baskı işlemi aynı yerde çalışan kişiler için hazırlanacak tişörtlerde bedenin tek tek belirtilmiş olması, toplu olarak beden sayılarının ve renk seçeneklerinin bildirilmesi üzerine tişörtlerde baskı işlemi gerçekleştirilir.

Baskılı Promosyon Polo Yaka Tişört

Promosyon Polo Yaka Tişört için en önemli husus bakılı Polo Yaka Tişört olmasıdır. Baskılı Polo Yaka Tişörtler günlük hayatın hareketlilik durumunu karşılayabilecek rahatlıkta ve göz alıcı şıklıkta düzenlenir. Polo Yaka Tişörtler için daha çok pamuksu, yumuşak ve her şartta kullanılabilecek kumaş tipleri uygulanır. Baskılı promosyon Polo Yaka Tişört kullanıldığı alanda rengi ile görüntüsü ile ve reklam logosuyla ortama ekipçe bir enerjinin yayılmasını sağlar.

Buda aradaki renk uyumsuzluklarının ortadan kaldırır ve bir kombin ile profesyonel çalışmayı ortaya koyar. Özellikle kurumsal alanlarda en çok tercih edilen baskılı tişört modellerinde pantolon rengi ve tişört renk uyumu birlikte sağlanır. Bu da sunulan hizmetin ciddiyetini ve baskılı promosyon Polo Yaka Tişört kullanan kurumun resmiyetini ortaya koyar.

Promosyon Polo Yaka Tişört

Promosyon Polo Yaka Tişört modelleri alanında en iyi hizmet yine en iyi renk seçenekleri ile tercih edilir. Bu konuda baskılarda gelişmiş teknolojik uygulamalar kullanılır. Baskı modelleri oluşturulurken alanında uzman ve profesyonel ekip ile çalışıyoruz.

Tüm ürünlerde uygulanan kalite ve kumaş en iyi şekilde Polo Yaka Tişört modellerinde de kullanılır. Bu alanda istenilen logo, marka, yazı ve reklam en iyi şekilde Polo Yaka Tişörtün üzerine yansıtılır. Çıkmayan, kirlenmeyen ve her mevsime uygun kullanışlı bir Polo Yaka Tişört imalatı gerçekleşir. Bu sayede Polo Yaka Tişörtler iş yerlerinde ve diğer kullanım alanlarında rahatlıkla kullanılabilir.

Promosyon Polo Yaka Tişört İmalatı

Promosyon Polo Yaka Tişört imalatı istek üzerine profesyonel ve hazırlanacak olan Polo Yaka Tişört üzerinde en verimli çalışabilecek ekipler tarafından gerçekleştirilir. Amaç kaliteli, yıpranmaz ve uzun süre reklam verebilecek basımları içeren V Yaka Tişörtlerin ortaya konulmasıdır. Polo Yaka Tişörtler üzerinde yapılan basım işlemleri oldukça gelişmiş teknolojik aletler uygulanacak bir şekilde baskı işlemi uygulanır.

Öyle ki bir tişört en güvenli yöntemler kullanılarak, en iyi malzemelerle oluşturulduğunda yıllarca kullanılabilir. Promosyon V Yaka Tişört için kişilerin metin, resim, marka, logo, sayı ve beden gibi bilgileri imalatçıya bildirmesi ile çalışmalar başlar. Promosyon Polo Yaka Tişörtler günümüzde oldukça farklı renklerden seçilmekte olup adeta renk cümbüşü tişörtleri de ortaya konulur.

Promosyon Tişörtler Hakkında Genel Bilgi

Promosyon tişört bireysel, özel ya da kurumsal olarak talep edilebilir. Tişörtün sayısı önemli olmakla birlikte 1 ila 2 hafta içerisinde tişörtlerin imalat ve baskısı tamamlanmış olur. Hatta hazır tişörtlerin kullanılması durumunda sayı ve baskı tekniğine göre aynı gün içerisinde bile teslimat gerçekleşebilir. Özellikle işyeri, firma ya da çalışanlar için düzenlenen promosyon tişörtleri belirli renk ve beden üzerinden olabileceği gibi ekstra olarak battal bedenler üzerinden de gerçekleştirilebilir.

Baskılı Tişört Beyaz ve Renkli Polo Yaka Tişört Özellikler 

 • Tişörtlerimiz 145 gr %100 Pamuk Openend kumaştan İmal Edilmiştir.
 • Yuvarlak Yaka (Sıfır Yaka)
 • Baskılı veya Baskısız 250 adet üstü siparişleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
 • Özel Sipariş ürünlerde değişim ve iade yapılmamaktadır.

  Beden Tablosu:
 • 4 yaş
 • 5 yaş
 • 6 yaş
 • 7 yaş
 • 8 yaş
 • 9 yaş
 • 10 yaş
 • 11 yaş
 • XXS (Çok çok küçük)
 • XS (Çok küçük)
 • S (Küçük)
 • M (Orta)
 •  L (Geniş)
 • XL (Çok Geniş)
 • XXl (Çok çok Geniş)
 • XXXL (Çok çok çok Geniş)

Baskılı ve Baskısız Tişört ve Toptan Tişört hakkında bilgi için bizimle iletişime geçiniz. www.tisortbaskievi.com  
İletişim/WhatsApp: 0 542 334 16 93