Menu
Your Cart

Toptan Tişört, Promosyon Tişört, Baskılı Tişört, Ham Bez Çanta, Toptan Kupa, Promosyon Şapka, Toptan Şapka, Oversize Tişört, Özel Güvenlik Elbiseleri, Sweatshirt, Polar Mont

Türk Bayrağı Baskılı Çocuk Tişört 4

Türk Bayrağı Baskılı Çocuk Tişört 4
Türk Bayrağı Baskılı Çocuk Tişört 4
82,50TL
KDV Hariç: 75,00TL
50 adet ve üzeri 80,30TL
100 adet ve üzeri 77,00TL
250 adet ve üzeri 73,70TL
500 adet ve üzeri 70,40TL
1000 adet ve üzeri 66,00TL

Mevcut Seçenekler:

Satın alabilmek için asgari adet: 10

Türk Bayrağı Baskılı Çocuk Tişörtleri, Ay Yıldız Baskılı Yetişkin Tişörtleri

  • Ürün Renkleri ışık, baskı ve ekran farklılıklarından dolayı değişiklik gösterebilir. Çekimlerde kullanılan ürünler üretim ve stok durumuna göre farklılık gösterebilir.
  • Web sitemiz üzerinden Baskılı ve Baskısız olarak da Ürün siparişi verebilirsiniz.

Türk Bayrağı Baskılı Çocuk Tişörtleri, Çocukların yer aldığı etkinlikler ve açılışlar da çocukların kullanımı için üretilen tişörtlerdir. Böylelikle etkinliğe katılan tüm çocukların Türk Bayrağı Baskılı Çocuk Tişörtleri giymesi sağlanarak etkinliklerde bir bütünlük sağlayabilirsiniz. Firmamız çocuklarla birlikte yapılacak etkinliklere yönelik Türk Bayrağı Baskılı Çocuk Tişörtleri arayan kişi ve kurumlara yönelik bu ürünlerin imalat ve baskısını yapar. Tisortbaskievi.com toptan olarak satış yaptığı Ay Yıldız Baskılı Çocuk Tişörtleri farklı renk ve modellerde imal edilir. Bu sayede kişiler yapacakları etkinliklerin amacına veya zevklerine göre tişört rengini seçerek sipariş verebilirler.

Türk Bayrağı Baskılı Çocuk Tişörtleri Özellikleri

Türk Bayrağı Baskılı Çocuk Tişörtleri, çocukların yaş, beden ve cinsiyetleri göz önüne alınarak hazırlanırlar. Farklı renk ve bedenlerde ürettiğimiz Türk Bayrağı Baskılı Çocuk Tişörtleri, özellikleri arasında şunlar bulunur;

  • Çocuk Tişörtlerini baskılı yâda baskısız olarak da satın alabilirsiniz.
  • Çocuk Tişörtleri % 100 Pamuk Kumaştan üretilmiş ürünlerdir ve bu sayede uzun süre kullanılabilirler.
  • Çocuk Tişörtleri üzerine boyama ve baskı yapmaya uygun tişörtlerdir.
  • Çocuk tişörtleri yuvarlak yaka olarak tasarlanmış ürünlerdir.
  • Sipariş esnasında çocukların beden ölçülerine göre seçim yapmak mümkündür.

Etkinlikleriniz, açılışlarınız ve sınıf içi aktiviteler için ihtiyaç duyduğunuz Türk Bayrağı Baskılı Çocuk Tişörtlerini tisortbaskievi.com web sitemizden satın alabilirsiniz. Çocuklara yönelik yapacağınız aktiviteler için toptan alımlarda cazip fiyat avantajı ile satın alabilirsiniz.

Türk Bayrağı Baskılı Yuvarlak Yaka Çocuk Tişörtleri,

Türk Bayrağı Baskılı Çocuk Tişörtleri, özel etkinliklere yönelik ürettiğimiz çocuk tişörtleri yuvarlak yaka olarak hazırlanmış ürünlerdir.

Çocukların beden yapısına uygun olarak sipariş edilen tişörtler onların rahat hareket etmelerine yardımcı olur. Beden seçiminin sipariş esnasında yapmanız mümkündür. Çocuklar için hangi bedenin tercih edebileceğinizi beden tablosundan yararlanarak öğrenebilirsiniz. Beden tablosuna ise ürün sayfalarımızdan kolayca ulaşabilirsiniz.

Çocuk Tişörtlerinin Renkleri

Çocuklar için üreterek satışa sunduğumuz promosyon çocuk tişörtleri arasında ebeveyn veya çocukların zevkine göre seçebilecekleri renkler bulunur. Ayrıca ürünlerimizin farklı renklerde bulunması çocuğun cinsiyetine göre tişört tercih edilmesini sağlayabilirler. Promosyon çocuk tişörtlerimiz de sipariş esnasında seçilebilecek renkler siyah, beyaz ve kırmızıdan oluşur. Bu renkler çocukların cinsiyetine göre seçilebileceği gibi unisex ürünler oldukları için hem kız çocuklarının hem de erkek çocuklarının aynı renk tişörtü kullanması mümkündür.

Bedenler

  • 6 - 8 Yaş
  • 8 - 10 Yaş
  • 10 - 12 Yaş

İptal & İade Koşulları

Siparişimi Nasıl İptal Edebilirim? 

www.tisortbaskievi.com 'da oluşturmuş olduğunuz siparişin iptali için, aşağıda yer alan adımları izleyebilirsiniz;

1. Sitemize üye girişi yaptıktan sonra " siparişler & iade ve iptal işlemleri " bölümünden sipariş iptalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üyelik siz siparişlerde iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

2. Dilerseniz ana sayfada yer alan " iletişim " bölümünden mesaj göndermek suretiyle de siparişinizi iptal edebilirsiniz. Kişiye özel imal edilmiş yâda Baskı/Nakış yaptırılmış ürünlerde imalat süreci başlamış ise hiçbir şekilde siparişin iptal edilmesi mümkün değildir. Diğer durumlarda mesajınız bize ulaştığında, o gün içerisinde siparişinizin iptali gerçekleştirilecek ve konuyla ilgili size geri dönüş yapılacaktır. Nakit yâda kredi kartı ile ödemiş olduğunuz tutar tatil günleri hariç en  geç  7  gün içerisinde hesabınıza iade edilecektir. 

Satın Aldığım Ürünleri İade Etmek İstiyorum, Ne Yapmalıyım?

Sitemizde satılan tüm ürünler, baskı/nakış ve imalat hatalarına (Baskı/Nakış’ın hatalı basılması, ürünlerin hatalı imal edilmesi vb.) karşı www.tisortbaskievi.com garantisi altındadır. Satın aldığınız ürünler ile ilgili belirtilen durumlar harici bir sorun yaşar ve iade etmek  istediğiniz takdirde, 14 gün içinde iletişim sayfasından, info@tisortbaskievi.com e-posta yâda iletişim sayfamızdaki telefondan bize ulaşabilirsiniz. Bu durumda, sizinle iletişime geçilecektir. Hiçbir ücret ödemeden aynı ürünü yeniden alabilecek veya hesabınıza ürün bedeli iade edilecektir. 

Ürün İade ve Cayma Hakkına İlişkin Prosedürü

Özel Sipariş olan ürünler harici ürünlerde Tüketicinin Korunması hakkındaki Kanunda teslimat tarihinden itibaren 14 gün içinde cayma haklarını kullanarak, "kargo ücreti ödemeden" ürünleri iade etme hakları vardır. Cayma hakkının kullanılması www.tisortbaskievi.com 'a özel bir durum değildir.

tisortbaskievi.com, talebinizi aldıktan sonra en geç 14 (on dört) gün içerisinde, ürünü iade alıp ürün bedelini size hiçbir masraf yükletmeksizin iade etmekle ve iade kargo ücretini ödemekle yükümlüdür. 

Cayma hakkının geçerli olmadığı bazı ürünler aşağıdaki gibidir: 

İsteğiniz ile size özel olarak üretilen veya üzerinden değişiklik ya da ilave yapılarak size özel hale getirilen ürünler.

Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak sürekli değişen ziynet, külçe altın gibi ürünler.

Sağlık ve hijyen açısından iadeye uygun olmayan ürünler; (İç çamaşırı, mayo, kozmetik gibi hijyenik durumu hassas olan ürünleri iade edebilmenin koşulu; ürünün açılmamış ve denenmemiş olmasıdır.)

Tarafınızdan açılmış olan ses veya görüntü kayıtları (DVD, CD ve Kaset vb.). Basılı ürünler (Kitap, dergi vb.). Yazılım programları ve bilgisayar sarf malzemeleri.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi