Menu
Your Cart

Toptan Tişört, Promosyon Tişört, Baskılı Tişört, Ham Bez Çanta, Toptan Kupa, Promosyon Şapka, Toptan Şapka, Oversize Tişört, Özel Güvenlik Elbiseleri, Sweatshirt, Polar Mont

Tübitak Bilim Fuarı Baskılı Tişört ve Şapka 7

Tübitak Bilim Fuarı Baskılı Tişört ve Şapka 7
Tübitak Bilim Fuarı Baskılı Tişört ve Şapka 7
176,00TL
KDV Hariç: 160,00TL

Mevcut Seçenekler:

Satın alabilmek için asgari adet: 10

Tübitak Bilim Fuarı Baskılı Tişört ve Şapka

Not: Okul Logonuzu DOSYA YÜKLE Kısmından Yükleyiniz.

Not: Ürün Renkleri ışık, baskı ve ekran farklılıklarından dolayı değişiklik gösterebilir. Çekimlerde kullanılan ürünler üretim ve stok durumuna göre farklılık gösterebilir. 

Özel Tasarım Baskı ve Adetli Tişört İmalat ve Baskısı için Lütfen İletişime Geçiniz. 

Her sene okullarda ilgili öğretmenler öncülüğünde her öğrencinin bilimsel bir proje yapabileceği ve her okulun da bir bilim fuarı gerçekleştirebileceği düşüncesiyle bilim fuarları düzenlenmektedir.  

Bilim fuarı toplumda bilim kültürünün yaygınlaştırılması, ülkemizin kalkınması, refaha kavuşması ve çocuklarımızın çağın gerektirdiği bilgi donanımına kavuşması yönünde 5 - 12. sınıf öğrencilerinin öğretim programı çerçevesinde ve kendi ilgi alanları doğrultusunda belirledikleri konular üzerine araştırma yaparak araştırmalarının sonuçlarını sergileyebilecekleri ve eğlenerek öğrenebilecekleri bir fuardır. 

Bu kapsamda her sene kendine özgü fikir ve düşüncelerini projeye dönüştürmek isteyen çocuklara imkân vermektedir. Ayrıca bu bir yarışma olmadığı için çocukların üzerinde yarışma kaygısı, baskı ve stres olmadan tamamen kendi ilgi alanları doğrultusunda özgür düşünce ve fikirlerini "her fikir değerlidir." ilkesi ile rahatça sunabilmelerine fırsat vermektedir.  

Bilim Fuarlarının Amaçları 

 • Bilim kültürünün yaygınlaştırılması,
 • Okul ortamının öğrenilen ve araştırılan dinamik bir yapıya dönüştürülmesi,
 • Gerçek hayattaki soru ve sorunlara çözüm bulunmasında bilimsel çalışmaların ve bulguların öneminin öğrenciler tarafından uygulanarak / yaşanarak bilimsel çalışmalarla ilişkilendirilmesinin sağlanmasıdır.
 • Araştırma tekniklerinin, raporlamanın ve sunum becerilerinin tabana yayılarak genç bireylere kazandırılması,
 • Bilimin ve bilimsel çalışmaların yeni nesiller tarafından benimsenmesi ve teşvik edilmesi, Bilimin günlük hayatla ilişkilendirilmesi,
 • Farklı bilişsel, duyusal ve psikomotor seviyedeki her çocuğa proje yapma fırsatının sunulması, 
 • Öğrencilere işbirliği içerisinde proje yapma konusunda yeni ortam ve olanakların sağlanması,
 • Öğrenciler üzerindeki yarışma baskısının ortadan kaldırılarak proje yapmanın eğlenceli taraflarının ön plana çıkarılması,
 • Proje hazırlıklarında öğrenciler kadar öğretmenlerimizin de üzerine düşen görevler vardır. Öğretmenlerimizin bu süreci öğrencilerine en doğru şekilde aktarıp destek olmak başlıca görevlerindendir.

Her öğrencinin "bilime iz bırakabilmesini" sağlayacağını düşündüğümüz bu etkinliklere özel çocuklarımızı fuara teşvik etmek ve yönlendirmek amacıyla Bilim Fuarı Baskılı tişört çeşitleri oluşturulmuştur. Yarışmaya katılım sağlayan çocukların motivasyonunu artırmak için fuar ve etkinlik tişörtleri verilmektedir. Bu tişörtler öğrencilerin kendilerini çok özel, değerli ve ayrıcalıklı hissetmelerini sağlamaktadır. Aynı zamanda Öğrencilerde bilimsel düşünceyi geliştiren, sorunlara karşı pratik ve kalıcı çözümler bulmayı sağlayacaktır. 

Baskılı Fuar Tişörtleri 

Fuar ve etkinlik tişörtlerimiz grafik uzmanlarınca tasarlanarak kaliteli tişörtler üzerine basılmaktadır. Baskısı yıkamaya karşı dayanaklıdır. Yıkandıktan sonra baskıları yıpranıp dökülmez.

FUAR VE ETKİNLİK TİŞÖRTLERİMİZİN üzerine öğrencilerin okudukları okulun adı yazılmakta ve okul amblemi koyulmaktadır. Bu da öğrencilerin temsil ettikleri okulu bir adım öne çıkarmaktadır. 

Ayrıca istenilmesi durumunda tişörtlerimizin üzerine bilim fuarına başvurulan proje ile ilgili bir simge de koyularak projenin dikkat çekmesi sağlanabilir. Tişörtlerin üzerine kendi ürettikleri projeleri ile ilgili bir simgenin veya amblemin basılması öğrencilerin kendilerini çok özel ve değerli hissetmelerini sağlayacaktır.

Kısaca bilim fuarı denildiğinde; bilime meraklı ve bu alanda kendini geliştirmek isteyen öğrencilerin önünü açmak, onları istekleri doğrultusunda teşvik ederek yönlendirmek ve topluma faydalı insanlar yetişmesini sağlamak amaçlanmıştır.

Bilim fuarında bilimle ilgili birçok ürün sergilenmektedir. Bunlardan biride Bilim Fuarı için üretilen tişörtlerdir. Bilim Fuarı Tişörtlerinin Bilim Fuarında sergilenmesinin en önemli sebebi ise reklam gücüdür.

Görselliğin hafızada kalan en iyi yöntem olması nedeniyle Bilim Fuarı için üretilen baskılı tişörtler üzerlerine basılan proje ile ilgili bir simge, dikkat çekici yazılar bilimle hiçbir ilgisi olmayan kişilerin bile dikkatini çekecek ve projenin tanıtılmasını sağlayacaktır.

Bu nedenlerden dolayı; sizin seçmiş olduğunuz tişört modelinin üzerine basılan okul logosu ve okulunuzun adının yazılı olduğu  Bilim Fuarı Tişörtleri okulunuzun ve yapılan projenizin tanıtımı için çok önemlidir.

Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji alanında farklı konuları içeren görseller üzerine uygulanan baskı tişörtlerimiz, yetişkinlere S, M, L, XL, XXL bedenlerinde, çocuk bedenleri ise 8 - 12 yaş bedenleri üretilmektedir. 

TÜBİTAK Bilim Fuarı Baskılı Promosyon Şapka Özellikler 

 • %100 polyester kumaş
 • 5 panel, 2 adet kuşgözü
 • Tepe düğmeli
 • Cırt ayarlı

TÜBİTAK Bilim Fuarı Baskılı Beyaz Bisiklet Yaka Tişört Özellikler 

 • Tişörtlerimiz 145 gr %100 Pamuk Openend kumaştan İmal Edilmiştir.
 • Yuvarlak Yaka (Sıfır Yaka)
 • Baskı Ölçüsü A4 (20x29 cm)
 • Baskılı veya Baskısız 250 adet üstü siparişleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
 • Özel Sipariş ürünlerde değişim ve iade yapılmamaktadır.

  Bedenler:
 • 6 - 8 yaş
 • 8 - 10 yaş
 • 10 - 12 yaş
 • S (Küçük)
 • M (Orta)
 • L (Geniş)
 • XL (Çok Geniş)
 • XXL (Çok çok Geniş)

İptal & İade Koşulları

Siparişimi Nasıl İptal Edebilirim? 

www.tisortbaskievi.com 'da oluşturmuş olduğunuz siparişin iptali için, aşağıda yer alan adımları izleyebilirsiniz;

1. Sitemize üye girişi yaptıktan sonra " siparişler & iade ve iptal işlemleri " bölümünden sipariş iptalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üyelik siz siparişlerde iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

2. Dilerseniz ana sayfada yer alan " iletişim " bölümünden mesaj göndermek suretiyle de siparişinizi iptal edebilirsiniz. Kişiye özel imal edilmiş yâda Baskı/Nakış yaptırılmış ürünlerde imalat süreci başlamış ise hiçbir şekilde siparişin iptal edilmesi mümkün değildir. Diğer durumlarda mesajınız bize ulaştığında, o gün içerisinde siparişinizin iptali gerçekleştirilecek ve konuyla ilgili size geri dönüş yapılacaktır. Nakit yâda kredi kartı ile ödemiş olduğunuz tutar tatil günleri hariç en  geç  7  gün içerisinde hesabınıza iade edilecektir. 

Satın Aldığım Ürünleri İade Etmek İstiyorum, Ne Yapmalıyım?

Sitemizde satılan tüm ürünler, baskı/nakış ve imalat hatalarına (Baskı/Nakış’ın hatalı basılması, ürünlerin hatalı imal edilmesi vb.) karşı www.tisortbaskievi.com garantisi altındadır. Satın aldığınız ürünler ile ilgili belirtilen durumlar harici bir sorun yaşar ve iade etmek  istediğiniz takdirde, 14 gün içinde iletişim sayfasından, info@tisortbaskievi.com e-posta yâda iletişim sayfamızdaki telefondan bize ulaşabilirsiniz. Bu durumda, sizinle iletişime geçilecektir. Hiçbir ücret ödemeden aynı ürünü yeniden alabilecek veya hesabınıza ürün bedeli iade edilecektir. 

Ürün İade ve Cayma Hakkına İlişkin Prosedürü

Özel Sipariş olan ürünler harici ürünlerde Tüketicinin Korunması hakkındaki Kanunda teslimat tarihinden itibaren 14 gün içinde cayma haklarını kullanarak, "kargo ücreti ödemeden" ürünleri iade etme hakları vardır. Cayma hakkının kullanılması www.tisortbaskievi.com 'a özel bir durum değildir.

tisortbaskievi.com, talebinizi aldıktan sonra en geç 14 (on dört) gün içerisinde, ürünü iade alıp ürün bedelini size hiçbir masraf yükletmeksizin iade etmekle ve iade kargo ücretini ödemekle yükümlüdür. 

Cayma hakkının geçerli olmadığı bazı ürünler aşağıdaki gibidir: 

İsteğiniz ile size özel olarak üretilen veya üzerinden değişiklik ya da ilave yapılarak size özel hale getirilen ürünler.

Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak sürekli değişen ziynet, külçe altın gibi ürünler.

Sağlık ve hijyen açısından iadeye uygun olmayan ürünler; (İç çamaşırı, mayo, kozmetik gibi hijyenik durumu hassas olan ürünleri iade edebilmenin koşulu; ürünün açılmamış ve denenmemiş olmasıdır.)

Tarafınızdan açılmış olan ses veya görüntü kayıtları (DVD, CD ve Kaset vb.). Basılı ürünler (Kitap, dergi vb.). Yazılım programları ve bilgisayar sarf malzemeleri.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi