Tübitak Bilim Fuarı Baskılı Tişört ve Şapka

Her sene okullarda ilgili öğretmenler öncülüğünde her öğrencinin bilimsel bir proje yapabileceği ve her okulun da bir bilim fuarı gerçekleştirebileceği düşüncesiyle bilim fuarları düzenlenmektedir.
Bilim fuarı toplumda bilim kültürünün yaygınlaştırılması, ülkemizin kalkınması, refaha kavuşması ve çocuklarımızın çağın gerektirdiği bilgi donanımına kavuşması yönünde 5 - 12. sınıf öğrencilerinin öğretim programı çerçevesinde ve kendi ilgi alanları doğrultusunda belirledikleri konular üzerine araştırma yaparak araştırmalarının sonuçlarını sergileyebilecekleri ve eğlenerek öğrenebilecekleri bir fuardır.
Bu kapsamda her sene kendine özgü fikir ve düşüncelerini projeye dönüştürmek isteyen çocuklara imkân vermektedir. Ayrıca bu bir yarışma olmadığı için çocukların üzerinde yarışma kaygısı, baskı ve stres olmadan tamamen kendi ilgi alanları doğrultusunda özgür düşünce ve fikirlerini "her fikir değerlidir." ilkesi ile rahatça sunabilmelerine fırsat vermektedir.

Bilim Fuarlarının Amaçları 

Bilim kültürünün yaygınlaştırılması,
Okul ortamının öğrenilen ve araştırılan dinamik bir yapıya dönüştürülmesi,
Gerçek hayattaki soru ve sorunlara çözüm bulunmasında bilimsel çalışmaların ve bulguların öneminin öğrenciler tarafından uygulanarak / yaşanarak bilimsel çalışmalarla ilişkilendirilmesinin sağlanmasıdır.
Araştırma tekniklerinin, raporlamanın ve sunum becerilerinin tabana yayılarak genç bireylere kazandırılması,
Bilimin ve bilimsel çalışmaların yeni nesiller tarafından benimsenmesi ve teşvik edilmesi,
Bilimin günlük hayatla ilişkilendirilmesi,
Farklı bilişsel, duyusal ve psikomotor seviyedeki her çocuğa proje yapma fırsatının sunulması, 
Öğrencilere işbirliği içerisinde proje yapma konusunda yeni ortam ve olanakların sağlanması,
Öğrenciler üzerindeki yarışma baskısının ortadan kaldırılarak proje yapmanın eğlenceli taraflarının ön plana çıkarılması,
Proje hazırlıklarında öğrenciler kadar öğretmenlerimizin de üzerine düşen görevler vardır. Öğretmenlerimizin bu süreci öğrencilerine en doğru şekilde aktarıp destek olmak başlıca görevlerindendir.
Her öğrencinin "bilime iz bırakabilmesini" sağlayacağını düşündüğümüz bu etkinliklere özel çocuklarımızı fuara teşvik etmek ve yönlendirmek amacıyla Bilim Fuarı tişört çeşitleri oluşturulmuştur. Yarışmaya katılım sağlayan çocukların motivasyonunu artırmak için fuar ve etkinlik tişörtleri verilmektedir. Bu tişörtler öğrencilerin kendilerini çok özel, değerli ve ayrıcalıklı hissetmelerini ayrıca; Öğrencilerde bilimsel düşünceyi geliştiren, sorunlara karşı pratik ve kalıcı çözümler bulmayı sağlayacaktır.

Tübitak Bilim Fuarı Baskılı Tişört ve Şapka

Fuarlara Özel Tişörtler ve Tişört Şapka Set ModelleriFuar ve etkinlik tişörtlerimiz grafik uzmanlarınca tasarlanarak kaliteli tişörtler üzerine basılmaktadır. Baskısı yıkamaya karşı çok dayanaklıdır. Yıkandıktan sonra baskıları yıpranıp dökülmez.

FUAR VE ETKİNLİK TİŞÖRTLERİMİZİN üzerine öğrencilerin okudukları okulun adı yazılmakta ve okul amblemi koyulmaktadır. Bu da öğrencilerin temsil ettikleri okulu bir adım öne çıkarmaktadır.
Ayrıca istenilmesi durumunda tişörtlerimizin üzerine bilim fuarına başvurulan proje ile ilgili bir simge de koyularak projenin dikkat çekmesi sağlanabilir. Tişörtlerin üzerine kendi ürettikleri projeleri ile ilgili bir simgenin veya amblemin basılması öğrencilerin kendilerini çok özel ve değerli hissetmelerini sağlayacaktır.
Kısaca bilim fuarı denildiğinde; bilime meraklı ve bu alanda kendini geliştirmek isteyen öğrencilerin önünü açmak, onları istekleri doğrultusunda teşvik ederek yönlendirmek ve topluma faydalı insanlar yetişmesini sağlamak amaçlanmıştır.

Bilim fuarında bilimle ilgili birçok ürün sergilenmektedir. Bunlardan biride Bilim Fuarı için üretilen tişörtlerdir. Bilim Fuarı Tişörtlerinin Bilim Fuarında sergilenmesinin en önemli sebebi ise reklam gücüdür.
Görselliğin hafızada kalan en iyi yöntem olması nedeniyle Bilim Fuarı için üretilen baskılı tişörtler üzerlerine basılan proje ile ilgili bir simge, dikkat çekici yazılar bilimle hiçbir ilgisi olmayan kişilerin bile dikkatini çekecek ve projenin tanıtılmasını sağlayacaktır.

Bu nedenlerden dolayı; sizin seçmiş olduğunuz tişört modelinin üzerine basılan okul logosu ve okulunuzun adının yazılı olduğu  Bilim Fuarı Tişörtleri okulunuzun ve yapılan projenizin tanıtımı için çok önemlidir.
Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji alanında farklı konuları içeren görseller üzerine uygulanan baskı tişörtlerimiz, yetişkinlere XS, S, M, L, XL, XXL bedenlerinde, çocuk bedenleri ise 8 – 9 – 10 - 11 yaş olarak üretilmektedir. 

Tübitak Bilim Fuarı Baskılı Tişört ve Şapka, Tişört Beyaz ve Renkli Bisiklet Yaka Tişört Özellikler 

 • Tişörtlerimiz 145 gr %100 Pamuk Openend kumaştan İmal Edilmiştir.
 • Yuvarlak Yaka (Sıfır Yaka)
 • Baskılı veya Baskısız 250 adet üstü siparişleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
 • Özel Sipariş ürünlerde değişim ve iade yapılmamaktadır.

  Beden Tablosu:
 • 4 yaş
 • 5 yaş
 • 6 yaş
 • 7 yaş
 • 8 yaş
 • 9 yaş
 • 10 yaş
 • 11 yaş
 • XXS (Çok çok küçük)
 • XS (Çok küçük)
 • S (Küçük)
 • M (Orta)
 •  L (Geniş)
 • XL (Çok Geniş)
 • XXl (Çok çok Geniş)

Tübitak Bilim Fuarı Baskılı Tişört ve Toptan Tişört hakkında bilgi için bizimle iletişime geçiniz. www.tisortbaskievi.com  
İletişim/WhatsApp: 0 542 334 16 93