Sıfır Yaka Tişört, Tişört, Promosyon Tişört, Toptan Tişört

Promosyon tişört yerli bir üretim ürünü olan oldukça farklı renkleri içerisinde barındıran şık, kaliteli ve dijital baskılıdır. Tişörtler daha çok kurum ya da firmalar tarafından tercih edilir. Promosyon tişörtlerin öneminin ortaya çıkması ile birlikte günümüzde alışveriş merkezlerinde, eşya fuarlarında, düğün salonlarında ve daha birçok işletmenin çalışanları için kullandığı tişörtler haline gelmiştir.

Çünkü promosyon tişört sayesinde aynı ekipte çalışan kişiler ekip ruhunu yakalamış ve aynı zaman da bunu tişörtleri ile desteklemiş olurlar. Tişörtler talep edilirken hazır tişörtler, metin ya da görselli aynı zaman da marka, Logo gibi baskıların bulunduğu tişörtler istenebilir.

Tişörtler farklı renk, farklı beden ve farklı model üzerinden oluşturulur. Burada promosyon tişört isteyen kişilerin belirttikleri bilgiler önemlidir. Genellikle promosyon tişörtler reklam amaçlı büyük organizasyonlarda, açılışlarda davetlerde ve iş elbisesi olarak kullanılır.

Promosyon Tişört Fiyatları

Promosyon tişört talep üzerine özel logolu, görselli, markla amblemli düzenlenir. Fiyatı bu özel düzenlemelerin sayısı, tişört modeli ya da kullanılacak olan yazı gibi uygulamaların uzunluğu etkiler. Toptan ya da belirli sayıda istenebilen tişörtler farklı renk ya da sayı durumuna göre farklı fiyatlarda oluşturulur.

Tişört ürünleri oluşturulurken ortaya koyulan emek, çalışacak ekip ve ürünün kalitesi fiyat konusunda en önemli unsurdur. Yine tişört fiyatını etkileyen diğer bir etmen ise çalışılan firmadır. Promosyon tişört fiyatları hakkında çalışılacak olan firma ile iletişime geçtiğiniz de daha net bir bilgi almanız mümkün olacaktır. Tişört için fiyat belirlenirken standart kaliteye, orijinalliğe ve kumaş özelliğine dikkat edilir. Genel itibari ile acil durumlar için hazır tişörtler kullanılırsa bu durumda fiyatta değişiklik gösterecektir.

Promosyon Tişört Baskı

Promosyon tişört baskı işlemleri farklı tişört modelleri üzerinde gerçekleşir. Sıfır yaka, polo yaka, geniş yaka, v yaka gibi tişört modelleri en çok tercih edilen modellerdir. Bunun yanında promosyon tişört baskısının yapılması için tişört modeli belirlendikten sonra istenilen reklam, logo, marka ya da sıradan çalışan ismi gibi ayrıntıların tişört üzerine yerleştirilmesi yapılır.

Bu konuda tişörtü talep eden kişinin baskının ne kadar büyüklükte olacağı, baskı yazısının nerede olacağı, kaç kelimeden oluşacağı, hangi renkleri içereceği gibi görüşleri önemlidir. Özellikle tişört baskı işlemi aynı yerde çalışan kişiler için hazırlanacak tişörtlerde bedenin tek tek belirtilmiş olması, toplu olarak beden sayılarının ve renk seçeneklerinin bildirilmesi üzerine tişörtlerde baskı işlemi gerçekleştirilir.

Baskılı Promosyon Tişört

Promosyon tişört için en önemli husus bakılı tişört olmasıdır. Baskılı tişörtler günlük hayatın hareketlilik durumunu karşılayabilecek rahatlıkta ve göz alıcı şıklıkta düzenlenir. Tişörtler için daha çok pamuksu, yumuşak ve her şartta kullanılabilecek tişört tipleri uygulanır. Baskılı promosyon tişört kullanıldığı alanda rengi ile görüntüsü ile ve reklam logosuyla ortama ekipçe bir enerjinin yayılmasını sağlar.

Buda aradaki renk uyumsuzluklarının ortadan kaldırır ve bir kombin ile profesyonel çalışmayı ortaya koyar. Özellikle kurumsal alanlarda en çok tercih edilen baskılı tişört modellerinde pantolon rengi ve tişört renk uyumu birlikte sağlanır. Bu da sunulan hizmetin ciddiyetini ve baskılı promosyon tişört kullanan kurumun resmiyetini ortaya koyar.

Promosyon Tişört

Promosyon tişört modelleri alanında en iyi hizmet yine en iyi renk seçenekleri ile tercih edilir. Bu konuda gelişmiş teknolojik uygulamalar kullanılır. İskoç modelleri oluşturulurken alanında uzman ve profesyonel tişört uygulayıcıları çalışır. İstenilen tarz, boyut, renk ve beden seçenekleri temel alınarakm tişört promosyonları gerçekleştirilir.

Tüm ürünlerde uygulanan kalite ve kumaş en iyi şekilde İskoç tişört modellerinde de kullanılır. Bu alanda istenilen logo, marka, yazı ve reklam en iyi şekilde tişörtün üzerine yansıtılır. Çıkmayan, kirlenmeyen ve her mevsime uygun kullanışlı bir tişört imalatı gerçekleşir. Bu sayede tişörtler iş yerlerinde ve diğer kullanım alanlarında rahatlıkla kullanılabilir.

Promosyon Tişört İmalat

Promosyon tişört imalatı istek üzerine profesyonel ve hazırlanacak olan tişört üzerinde en verimli çalışabilecek ekipler tarafından gerçekleştirilir. Amaç kaliteli, yıpranmaz ve uzun süre reklam verebilecek basımları içeren tişörtlerin ortaya konulmasıdır. Tişörtler üzerinde yapılan basım işlemleri oldukça gelişmiş teknolojik aletler uygulanarak dijital bir şekilde baskı işlemi uygulanır.

Öyle ki bir tişört en güvenli yöntemler kullanılarak, en iyi malzemelerle oluşturulduğunda yıllarca kullanılabilir. Promosyon tişört için kişilerin metin, resim, marka, logo, sayı ve beden gibi bilgileri imalatçıya bildirmesi ile çalışmalar başlar. Promosyon tişörtler günümüzde oldukça farklı renklerden seçilmekte olup adeta renk cümbüşü tişörtleri de ortaya konulur.

Promosyon Tişörtler Hakkında Genel Bilgi

Promosyon tişört bireysel, özel ya da kurumsal olarak talep edilebilir. Tişörtün sayısı önemli olmakla birlikte 1 ila 2 hafta içerisinde tişörtlerin imalatı ve baskısı tamamlanmış olur. Hatta hazır tişörtlerin kullanılması durumunda bir kaç gün içerisinde bile teslimat gerçekleşir. Özellikle işyeri, firma ya da çalışanlar için düzenlenen promosyon tişörtleri belirli renk ve beden üzerinden olabileceği gibi ekstra olarak battal bedenler üzerinden de gerçekleştirilebilir.
 

Baskılı Tişört Beyaz ve Renkli Sıfır Yaka Tişört Özellikler 
  • Tişörtlerimiz 145 gr %100 Pamuk Openend kumaştan İmal Edilmiştir.
  • Yuvarlak Yaka (Sıfır Yaka)
  • Baskılı veya Baskısız 250 adet üstü siparişleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
  • Özel Sipariş ürünlerde değişim ve iade yapılmamaktadır.

Baskılı ve Baskısız Tişört ve Toptan Tişört hakkında bilgi için bizimle iletişime geçiniz. www.tisortbaskievi.com  
İletişim/WhatsApp: 0 542 334 16 93